P22/13-3F36
Productnummer DigiKey
P22/13-3F36-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
P22/13-3F36
Beschrijving
FERRITE CORE P 2.7UH 3F36 2PC
Standaard levertijd fabrikant
10 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Ongecoat 3F36 Ferrietkernen P Type lengte breedte 0,866" (22,00mm) diameter 0,528" (13,40mm) Hoogte
Categorie
Spleet
Zonder spleet
Fabrikant
Ferroxcube
Effectieve doorlaatbaarheid (µe)
1070.0
Verpakking
Bulk
Kernfactor (ΣI/A) mm-¹
0.497
Status onderdeel
Actief
Effectieve lengte (le) mm
31.5
Type kern
P
Effectief gebied (Ae) mm²
63.4
Apparaatpakket leverancier
P 22 x 13
Minimale doorsnede kern (Amin) mm²
50.9
Materiaal
3F36
Effectief magnetisch volume (Ve) mm²
Diameter
0,866" (22,00mm)
Afwerking
Ongecoat
Zelfinductiefactor (Al)
2.7 µH
Hoogte
0,528" (13,40mm)
Tolerantie
±25%