EFD30/15/9-3F46
EFD30/15/9-3F46
EFD30/15/9-3F46
Productnummer DigiKey
1779-1084-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
EFD30/15/9-3F46
Beschrijving
FERRITE CORE EFD 3F46
Standaard levertijd fabrikant
10 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Ongecoat 3F46 Ferrietkernen EFD Type 1,181" (30,00mm) lengte 0,358" (9,10mm) breedte diameter 0,591" (15,00mm) Hoogte
Categorie
Materiaal
3F46
Fabrikant
Ferroxcube
Afwerking
Ongecoat
Verpakking
Bulk
Hoogte
0,591" (15,00mm)
Status onderdeel
Actief
Lengte
1,181" (30,00mm)
Type kern
EFD
Breedte
0,358" (9,10mm)