ERFSR050062RZ
Productnummer DigiKey
5916-ERFSR050062RZTR-ND - Tape & Reel (TR)
5916-ERFSR050062RZCT-ND - Cut Tape (CT)
5916-ERFSR050062RZDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
ERFSR050062RZ
Beschrijving
0805/0.50AMP/06V/T&R/ROHS
Standaard levertijd fabrikant
10 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Polymeer PTC herstelbare zekeringen 6V 500 mA Ih Opbouwmontage 0805 (2012 metrisch), hol
Categorie
Tijd tot inschakelen
100 ms
Fabrikant
Excel Cell Electronic Co., Ltd.
Weerstand - initieel (Ri) (min.)
150 mOhms
Serie
Weerstand - na inschakelen (R1) (max.)
850 mOhms
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C
Status onderdeel
Actief
Type montage
Opbouwmontage
Type
Polymeer
Verpakking / doos
0805 (2012 metrisch), hol
Spanning - max.
6V
Grootte / afmetingen
0,085" L x 0,053" B (2,15mm x 1,35mm)
Stroom - hold (Ih) (max.)
500 mA
Dikte (max.)
0,049" (1,25mm)
Stroom - inschakel (It)
1 A
Goedkeuringsinstantie
cURus
Stroom - max.
100 A