GKG3R015
Productnummer DigiKey
2447-GKG3R015-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
GKG3R015
Beschrijving
CAP TRIMMER 1-3PF 100V TH
Standaard levertijd fabrikant
8 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
1 ~ 3pF Trimmers variabele condensators 100 V Bovenkant Through-hole
Categorie
Diëlektrisch materiaal
Ceramic
Fabrikant
EW Electronics
Q bij freq.
300 @ 1MHz
Serie
Grootte / afmetingen
0,236" dia (6,00mm)
Verpakking
Bulk
Hoogte - geplaatst (max.)
0,197" (5,00mm)
Status onderdeel
Actief
Bedrijfstemperatuur
-25°C ~ 85°C
Capaciteitsbereik
1 ~ 3pF
Type montage
Through-hole
Type aanpassing
Bovenkant
Functies
General Purpose
Spanning - nominaal
100 V