EAST10053RA0
Productnummer DigiKey
1080-1556-2-ND - Tape & Reel (TR)
1080-1556-1-ND - Cut Tape (CT)
1080-1556-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
EAST10053RA0
Beschrijving
LED RED CLEAR 2SMD
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Rood Led-indicatie - Discreet 2,05V 0402 (1005 metrisch)
EDA/CAD-modellen
EAST10053RA0 Modellen
Categorie
Spanning - doorlaat (Vf) (Typ)
2,05V
Fabr.
Stroom - test
5mA
Golflengte - piek
639nm
Grootte / afmetingen
1,00mm L x 0,50mm B
Hoogte (max.)
0,35mm
Grootte lens
1,00mm x 0,50mm