VMCG-70-MPBK-K
Productnummer DigiKey
RPC5358-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
VMCG-70-MPBK-K
Beschrijving
CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 2.76"
Standaard levertijd fabrikant
12 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Nylon, schroefverbinding, vergrendeling, 2,756" (70,00mm) Printplaten dikte 1/16" (1,6mm)
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
VMCG-70-MPBK-K Modellen
Fabrikant
Essentra Components
Type accessoire
Nylon, schroefverbinding, vergrendeling, 2,756" (70,00mm)
Serie
Voor gebruik met/gerelateerde producten
Printplaten dikte 1/16" (1,6mm)