MDLSP1-16M-01
MDLSP1-16M-01
Supporting your Project: Printed Circuit Board Solutions
MDLSP1-16M-01
Productnummer DigiKey
RPC4321-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
MDLSP1-16M-01
Beschrijving
BOARD SUPRT SNAP LOCK NYLON 16MM
Standaard levertijd fabrikant
8 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Steunen voor printplaten Kliksluiting / Kliksluiting Nylon 0,630" (16,00mm)
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
MDLSP1-16M-01 Modellen
Categorie
Lengte - totaal
0,917" (23,30mm)
Fabrikant
Essentra Components
Diameter steungat
0,098" (2,50mm)
Serie
Dikte steunpaneel
0,065" (1,65mm)
Verpakking
Bulk
Diameter montagegat
0,098" (2,50mm)
Status onderdeel
Actief
Dikte montagepaneel
0,065" (1,65mm)
Type holding
Kliksluiting
Materiaal
Nylon
Type montage
Kliksluiting
Basisproductnummer
Hoogte tussen bord
0,630" (16,00mm)