22CC37D0187E
Productnummer DigiKey
145-22CC37D0187E-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
22CC37D0187E
Beschrijving
CBL CLAMP P-TYPE NAT FASTENER
Standaard levertijd fabrikant
8 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Kabel Klem, P-type Naturel Bevestiging 0,187" (4,75mm)
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
22CC37D0187E Modellen
Type montage
Bevestiging
Fabrikant
Essentra Components
Materiaal
Polyamide (PA66), nylon 6/6
Serie
Kleur
Naturel
Verpakking
Bulk
Breedte
0,375" (9,53mm)
Status onderdeel
Actief
Grootte paneelopening
0,203" (5,16mm)
Type
Klem, P-type
Dikte materiaal
0,050" (1,27mm)
Grootte opening
0,187" (4,75mm)