EPC2012C
Productnummer DigiKey
917-1084-2-ND - Tape & Reel (TR)
917-1084-1-ND - Cut Tape (CT)
917-1084-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
EPC2012C
Beschrijving
GANFET N-CH 200V 5A DIE OUTLINE
Standaard levertijd fabrikant
16 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
N-kanaal 200 V 5 A (Ta) Opbouwmontage Matrijs
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
EPC2012C Modellen
Categorie
Rds aan (max.) bij Id, Vgs
100mOhm @ 3A, 5V
Fabr.
Vgs(th) (max.) bij Id
2,5V @ 1mA
Serie
Lading poort (Qg) (max.) bij Vgs
1.3 nC @ 5 V
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Vgs (max.)
+6V, -4V
Status onderdeel
Actief
Ingangscapaciteit (Ciss) (max.) bij Vds
140 pF @ 100 V
FET-type
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 150°C (TJ)
Technologie
Type montage
Opbouwmontage
Spanning ontlading-bron (Vdss)
200 V
Apparaatpakket leverancier
Matrijs
Stroom - continue ontlading (Id) bij 25°C
Verpakking / doos
Drivespanning (Max Rds On, Min Rds On)
5V