C1D0206N-A
Productnummer DigiKey
451-1001-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
C1D0206N-A
Beschrijving
SWITCH ROTARY 2-6POS 100MA 125V
Standaard levertijd fabrikant
6 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Draaischakelaars 2 ~ 6 positie DP6T 100mA (AC), 250mA (DC) 125 VAC Paneelmontage
Categorie
Nominale spanning - AC
125 V
Fabrikant
Electroswitch
Nominale spanning - DC
28 V
Serie
Type actuator
Afgeplat (3,17mm dia)
Verpakking
Bulk
Lengte actuator
9,52mm
Status onderdeel
Actief
Angle of Throw
30°
Aantal posities
2 ~ 6
Materiaal contact
Messing
Indexstops
Instelbaar
Afwerking contact
Zilver
Aantal decks
1
Type montage
Paneelmontage
Aantal polen per deck
2
Stijl aansluiting
Soldeerschoen
Circuit per deck
DP6T
Diepte achter paneel
20,60mm
Timing contact
Verbreek-voor-maak (BBM)
Afmetingen paneeluitsparing
Circulair - 6,76mm dia
Nominale stroom (A)
100mA (AC), 250mA (DC)