ECS-MPI4040R4-1R0-R
Productnummer DigiKey
XC2323TR-ND - Tape & Reel (TR)
XC2323CT-ND - Cut Tape (CT)
XC2323DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
ECS-MPI4040R4-1R0-R
Beschrijving
FIXED IND 1UH 5.7A 17 MOHM SMD
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
1 µH Afgeschermd Inductor 5.7 A 17mOhm 1816 (4540 metrisch)
EDA/CAD-modellen
ECS-MPI4040R4-1R0-R Modellen
DC-weerstand (DCR)
17mOhm
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Frequentie inductie - test
100 kHz
Tolerantie
±20%
Grootte / afmetingen
0,175" L x 0,160" B (4,45mm x 4,06mm)
Stroom - verzadiging
8,2A
Hoogte - geplaatst (max.)
0,079" (2,00mm)