ECS-MPI4040R3-2R2-R
Productnummer DigiKey
XC2332TR-ND - Tape & Reel (TR)
XC2332CT-ND - Cut Tape (CT)
XC2332DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
ECS-MPI4040R3-2R2-R
Beschrijving
FIXED IND 2.2UH 3.4A 48 MOHM SMD
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
2.2 µH Afgeschermd Inductor 3.4 A 48mOhm 1816 (4540 metrisch)
EDA/CAD-modellen
ECS-MPI4040R3-2R2-R Modellen
DC-weerstand (DCR)
48mOhm
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Frequentie inductie - test
100 kHz
Tolerantie
±20%
Grootte / afmetingen
0,175" L x 0,160" B (4,45mm x 4,06mm)
Stroom - verzadiging
7,9A
Hoogte - geplaatst (max.)
0,073" (1,85mm)