ECS-MPI4040R2-4R7-R
Productnummer DigiKey
XC2320TR-ND - Tape & Reel (TR)
XC2320CT-ND - Cut Tape (CT)
XC2320DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
ECS-MPI4040R2-4R7-R
Beschrijving
FIXED IND 4.7UH 2.2A 105 MOHM
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
4.7 µH Afgeschermd Inductor 2.2 A 105mOhm 1816 (4540 metrisch)
EDA/CAD-modellen
ECS-MPI4040R2-4R7-R Modellen
DC-weerstand (DCR)
105mOhm
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Frequentie inductie - test
100 kHz
Tolerantie
±20%
Grootte / afmetingen
0,175" L x 0,160" B (4,45mm x 4,06mm)
Stroom - verzadiging
4,3A
Hoogte - geplaatst (max.)
0,059" (1,50mm)