ECS-MPI4040R2-2R2-R | |
|---|---|
Fabrikant | |
Productnummer fabrikant | ECS-MPI4040R2-2R2-R |
Beschrijving | FIXED IND 2.2UH 3.2A 58 MOHM SMD |
Klantreferentie | |
Gedetailleerde beschrijving | 2.2 µH Afgeschermd Inductor 3.2 A 58mOhm 1816 (4540 metrisch) |
Gegevensblad | Gegevensblad |
EDA/CAD-modellen | ECS-MPI4040R2-2R2-R Modellen |
Categorie | Afscherming Afgeschermd |
Fabr. | DC-weerstand (DCR) 58mOhm |
Serie | Klasse AEC-Q200 |
Verpakking Tape & Reel (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Bedrijfstemperatuur -55°C ~ 125°C |
Status onderdeel Verouderd | Frequentie inductie - test 100 kHz |
Inductantie | Type montage Opbouwmontage |
Tolerantie ±20% | Verpakking / doos 1816 (4540 metrisch) |
Nominale stroom (A) | Grootte / afmetingen 0,175" L x 0,160" B (4,45mm x 4,06mm) |
Stroom - verzadiging 5,7A | Hoogte - geplaatst (max.) 0,059" (1,50mm) |