XVM-259R2635-R
Productnummer DigiKey
283-XVM-259R2635-R-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
XVM-259R2635-R
Beschrijving
CAP MODULE 6.25F 259.2V
Gedetailleerde beschrijving
6.25 F (EDLC) supercondensators 259.2 V Module, schroefklemmen 250mOhm 1500 uur @ 65°C
Categorie
ESR (equivalente serieweerstand)
250mOhm
Levensduur bij temp.
1500 uur @ 65°C
Verpakking / doos
Module, schroefklemmen
Capaciteit
6.25 F
Grootte / afmetingen
21,654" L x 10,472" B (550,00mm x 266,00mm)
Tolerantie
-5%, +20%
Hoogte - geplaatst (max.)
3,689" (93,70mm)
Spanning - nominaal
259.2 V
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 65°C