XVM-16R2656-R
Productnummer DigiKey
283-XVM-16R2656-R-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
XVM-16R2656-R
Beschrijving
CAP 65F 0% +20% 16.2V CHASSIS MT
Standaard levertijd fabrikant
22 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
65 F (EDLC) supercondensators 16.2 V Module 22mOhm 1500 uur @ 65°C
Categorie
Levensduur bij temp.
1500 uur @ 65°C
Fabrikant
Eaton - Electronics Division
Aansluiting
Schroefklemmen
Serie
Type montage
Chassismontage
Verpakking
Bulk
Verpakking / doos
Module
Status onderdeel
Actief
Afstand geleider
0,846" (21,50mm)
Capaciteit
65 F
Grootte / afmetingen
9,291" L x 1,803" B (236,00mm x 45,80mm)
Tolerantie
0%, +20%
Hoogte - geplaatst (max.)
3,051" (77,50mm)
Spanning - nominaal
16.2 V
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 65°C
ESR (equivalente serieweerstand)
22mOhm