XV3585-2R7607-R
Productnummer DigiKey
283-XV3585-2R7607-R-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
XV3585-2R7607-R
Beschrijving
CAP 600F -5% +10% 2.7V T/H
Standaard levertijd fabrikant
24 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
600 F (EDLC) supercondensators 2.7 V Radiaal, blik - kliksysteem - 4 kabels 2,6mOhm 1500 uur @ 65°C
Categorie
Levensduur bij temp.
1500 uur @ 65°C
Verpakking / doos
Radiaal, blik - kliksysteem - 4 kabels
Afstand geleider
0,886" (22,50mm)
Capaciteit
600 F
Grootte / afmetingen
1,378" dia (35,00mm)
Tolerantie
-5%, +10%
Hoogte - geplaatst (max.)
3,484" (88,50mm)
Spanning - nominaal
2.7 V
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 65°C
ESR (equivalente serieweerstand)
2,6mOhm