XV3550-2R7307-R
Productnummer DigiKey
283-XV3550-2R7307-R-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
XV3550-2R7307-R
Beschrijving
CAP 300F -5% +10% 2.7V T/H
Standaard levertijd fabrikant
22 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
300 F (EDLC) supercondensators 2.7 V Radiaal, blik - kliksysteem 4,5mOhm 1500 uur @ 65°C
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
XV3550-2R7307-R Modellen
Categorie
Levensduur bij temp.
1500 uur @ 65°C
Fabrikant
Eaton - Electronics Division
Aansluiting
PC-pennen
Serie
Type montage
Through-hole
Verpakking
Bulk
Verpakking / doos
Radiaal, blik - kliksysteem
Status onderdeel
Actief
Afstand geleider
0,886" (22,50mm)
Capaciteit
300 F
Grootte / afmetingen
1,378" dia (35,00mm)
Tolerantie
-5%, +10%
Hoogte - geplaatst (max.)
2,047" (52,00mm)
Spanning - nominaal
2.7 V
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 65°C
ESR (equivalente serieweerstand)
4,5mOhm