VPH2-0216-R
VPH2-0216-R
VPH2-0216-R
Productnummer DigiKey
513-1560-2-ND - Tape & Reel (TR)
513-1560-1-ND - Cut Tape (CT)
513-1560-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
VPH2-0216-R
Beschrijving
XFMR 21.6UH SMD
Standaard levertijd fabrikant
22 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
voor SMPS-transformators Isolatie Opbouwmontage
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
VPH2-0216-R Modellen
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C
Fabrikant
Eaton - Electronics Division
Type montage
Opbouwmontage
Serie
Grootte / afmetingen
0,642" L x 0,661" B (16,30mm x 16,80mm)
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Hoogte - geplaatst (max.)
0,307" (7,80mm)