VPH2-0216-R | |
|---|---|
Fabrikant | |
Productnummer fabrikant | VPH2-0216-R |
Beschrijving | XFMR 21.6UH SMD |
Standaard levertijd fabrikant | 22 weken |
Klantreferentie | |
Gedetailleerde beschrijving | voor SMPS-transformators Isolatie Opbouwmontage |
Gegevensblad | Gegevensblad |
EDA/CAD-modellen | VPH2-0216-R Modellen |
Categorie | Bedrijfstemperatuur -40°C ~ 125°C |
Fabrikant Eaton - Electronics Division | Type montage Opbouwmontage |
Serie | Grootte / afmetingen 0,642" L x 0,661" B (16,30mm x 16,80mm) |
Verpakking Tape & Reel (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Hoogte - geplaatst (max.) 0,307" (7,80mm) |