VP3-0084-R
VP3-0084-R
VERSA-PAC® User-Configurable Inductors and Transformers
VP3-0084-R
Productnummer DigiKey
283-3662-2-ND - Tape & Reel (TR)
283-3662-1-ND - Cut Tape (CT)
283-3662-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
VP3-0084-R
Beschrijving
XFMR 6.8UH SMD
Standaard levertijd fabrikant
23 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
voor SMPS-transformators Isolatie Opbouwmontage
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
VP3-0084-R Modellen
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C
Fabrikant
Eaton - Electronics Division
Type montage
Opbouwmontage
Serie
Grootte / afmetingen
0,673" L x 0,878" B (17,10mm x 22,30mm)
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Hoogte - geplaatst (max.)
0,331" (8,40mm)