TV1840-3R0606-R is niet op voorraad en kan nabesteld worden.
Beschikbare alternatieven:
Similar
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Op voorraad: 900
Gegevensblad
60 F (EDLC), supercondensators 3 V Radiaal, blik 13mOhm 1000 uur @ 85°C
How to correctly size a Supercapacitor
TV1840-3R0606-R
Productnummer DigiKey
283-TV1840-3R0606-R-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
TV1840-3R0606-R
Beschrijving
CAP 60F -10% +30% 3V T/H
Standaard levertijd fabrikant
26 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Categorie
Levensduur bij temp.
1000 uur @ 85°C
Afstand geleider
0,295" (7,50mm)
Capaciteit
60 F
Grootte / afmetingen
0,728" dia (18,50mm)
Tolerantie
-10%, +30%
Hoogte - geplaatst (max.)
1,654" (42,00mm)
Spanning - nominaal
3 V
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C
ESR (equivalente serieweerstand)
13mOhm