TV1625-3R0256-R
Productnummer DigiKey
283-TV1625-3R0256-R-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
TV1625-3R0256-R
Beschrijving
CAP 25F -10% +30% 3V T/H
Standaard levertijd fabrikant
24 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
25 F (EDLC) supercondensators 3 V Radiaal, blik 18mOhm 1000 uur @ 85°C
Categorie
Levensduur bij temp.
1000 uur @ 85°C
Afstand geleider
0,295" (7,50mm)
Capaciteit
25 F
Grootte / afmetingen
0,650" dia (16,50mm)
Tolerantie
-10%, +30%
Hoogte - geplaatst (max.)
1,122" (28,50mm)
Spanning - nominaal
3 V
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C
ESR (equivalente serieweerstand)
18mOhm