TR1-2410FA12-R
Productnummer DigiKey
283-TR1-2410FA12-RTR-ND - Tape & Reel (TR)
283-TR1-2410FA12-RCT-ND - Cut Tape (CT)
283-TR1-2410FA12-RDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
TR1-2410FA12-R
Beschrijving
FUSE BRD MNT 12A 125VAC/VDC 2SMD
Standaard levertijd fabrikant
19 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
12 A 125 V AC 125 V DC-zekering Printplaatmontage (exclusief patroonstijl) Opbouwmontage 2-SMD, vierkante eindblok
Categorie
Nominale spanning - DC
Fabr.
Antwoordtijd
Snel blazen
Serie
Verpakking / doos
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Breekvermogen bij nominale spanning
50A
Status onderdeel
Actief
Goedkeuringsinstantie
cURus
Type montage
Opbouwmontage
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Type zekering
Grootte / afmetingen
0,256" L x 0,122" B x 0,122" H (6,50mm x 3,10mm x 3,10mm)
Nominale stroom (A)
DC koude weerstand
0.00395 Ohms
Nominale spanning - AC
125 V