TR/3216FF15-R
Productnummer DigiKey
283-TR/3216FF15-RTR-ND - Tape & Reel (TR)
283-TR/3216FF15-RCT-ND - Cut Tape (CT)
283-TR/3216FF15-RDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
TR/3216FF15-R
Beschrijving
FUSE BOARD MOUNT 15A 24VDC 1206
Standaard levertijd fabrikant
19 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
15 A AC 24 V DC-zekering Printplaatmontage (exclusief patroonstijl) Opbouwmontage 1206 (3216 metrisch)
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
TR/3216FF15-R Modellen
Categorie
Antwoordtijd
Snel blazen
Fabr.
Verpakking / doos
Serie
Breekvermogen bij nominale spanning
150A
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Smelten I²t
25.5
Status onderdeel
Actief
Goedkeuringsinstantie
cULus
Type montage
Opbouwmontage
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Type zekering
Grootte / afmetingen
0,126" L x 0,063" B x 0,035" H (3,20mm x 1,60mm x 0,90mm)
Nominale stroom (A)
DC koude weerstand
0.0031 Ohms