TR/3216FF15-R | |
|---|---|
Fabrikant | |
Productnummer fabrikant | TR/3216FF15-R |
Beschrijving | FUSE BOARD MOUNT 15A 24VDC 1206 |
Standaard levertijd fabrikant | 19 weken |
Klantreferentie | |
Gedetailleerde beschrijving | 15 A AC 24 V DC-zekering Printplaatmontage (exclusief patroonstijl) Opbouwmontage 1206 (3216 metrisch) |
Gegevensblad | Gegevensblad |
EDA/CAD-modellen | TR/3216FF15-R Modellen |
Categorie | Antwoordtijd Snel blazen |
Fabr. | Verpakking / doos |
Serie | Breekvermogen bij nominale spanning 150A |
Verpakking Tape & Reel (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Smelten I²t 25.5 |
Status onderdeel Actief | Goedkeuringsinstantie cULus |
Type montage Opbouwmontage | Bedrijfstemperatuur -55°C ~ 125°C |
Type zekering | Grootte / afmetingen 0,126" L x 0,063" B x 0,035" H (3,20mm x 1,60mm x 0,90mm) |
Nominale stroom (A) | DC koude weerstand 0.0031 Ohms |