SDQ25-330-R
Productnummer DigiKey
283-4243-2-ND - Tape & Reel (TR)
283-4243-1-ND - Cut Tape (CT)
283-4243-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
SDQ25-330-R
Beschrijving
INDUCT ARRAY 2 COIL 33.8UH SMD
Standaard levertijd fabrikant
23 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Afgeschermd 2 Spoel Inductor Array 135.2 µH Inductantie - Parallel geschakeld 33.8 µH DC-weerstand (DCR) - parallel 379,5mOhm DC-weerstand (DCR) - parallel 812 mA Niet-standaard
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
SDQ25-330-R Modellen
Categorie
Stroomverzadiging - parallel
692 mA
Fabrikant
Eaton - Electronics Division
Stroomverzadiging - serie
346 mA
Serie
DC-weerstand (DCR) - parallel
379,5mOhm
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
DC-weerstand (DCR) - serie
1,52Ohm
Status onderdeel
Actief
Afscherming
Afgeschermd
Aantal spoelen
2
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C
Inductie - parallel aangesloten
33.8 µH
Type montage
Opbouwmontage
Inductie - in serie aangesloten
135.2 µH
Verpakking / doos
Niet-standaard
Tolerantie
±20%
Grootte / afmetingen
0,205" L x 0,205" B (5,20mm x 5,20mm)
Nominale stroom - parallel
812 mA
Hoogte
0,098" (2,50mm)
Nominale stroom - serie
406 mA