S500-500-R is niet op voorraad en kan nabesteld worden.
Beschikbare alternatieven:
Direct
Littelfuse Inc.
Op voorraad: 22.681
Gegevensblad
500 mA 250 V AC DC-zekering Patroon, glas Houder vereist 5mm x 20mm
S500-1.25-R
Eaton Electronics Overcurrent Protection Fuse Portfolio
S500-500-R
Productnummer DigiKey
283-S500-500-R-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
S500-500-R
Beschrijving
FUSE GLASS 500MA 250VAC 5X20MM
Standaard levertijd fabrikant
24 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Categorie
Nominale spanning - AC
250 V
Fabr.
Antwoordtijd
Snel blazen
Serie
Verpakking / doos
Verpakking
Bulk
Breekvermogen bij nominale spanning
35A
Status onderdeel
Actief
Smelten I²t
0.18
Type montage
Houder vereist
Goedkeuringsinstantie
BSI, CCC, CSA, cURus, IMQ, SEMKO, VDE
Type zekering
Grootte / afmetingen
0,205" dia x 0,787" L (5,20mm x 20,00mm)
Nominale stroom (A)
DC koude weerstand
0.26 Ohms