PTV-6R0H505-R is niet op voorraad en kan nabesteld worden.
Beschikbare alternatieven:
Parametrisch equivalent
Eaton - Electronics Division
Op voorraad: 38
Gegevensblad
5 F (EDLC), supercondensators 6 V Radial 54mOhm 1000 uur @ 65°C
PTV 6V Supercapacitor Pack
What is the difference between a battery and a supercapacitor?
PTV-6R0H505-R
Productnummer DigiKey
283-PTV-6R0H505-R-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PTV-6R0H505-R
Beschrijving
CAP 5F -10% +20% 6V T/H
Standaard levertijd fabrikant
24 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Categorie
Levensduur bij temp.
1000 uur @ 65°C
Fabrikant
Eaton - Electronics Division
Aansluiting
PC-pennen
Serie
Type montage
Through-hole
Verpakking
Bulk
Verpakking / doos
Radial
Status onderdeel
Actief
Afstand geleider
0,209" (5,30mm)
Capaciteit
5 F
Grootte / afmetingen
0,839" L x 0,433" B (21,30mm x 11,00mm)
Tolerantie
-10%, +20%
Hoogte - geplaatst (max.)
1,299" (33,00mm)
Spanning - nominaal
6 V
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 65°C
ESR (equivalente serieweerstand)
54mOhm