PM-5R0V474-R
Productnummer DigiKey
283-3014-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PM-5R0V474-R
Beschrijving
CAP 470MF -20% +80% 5V T/H
Standaard levertijd fabrikant
24 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
470 mF (EDLC) supercondensators 5 V Radiaal, blik 500mOhm 1000 uur @ 60°C
Categorie
Levensduur bij temp.
1000 uur @ 60°C
Verpakking / doos
Radiaal, blik
Afstand geleider
0,465" (11,80mm)
Capaciteit
470 mF
Grootte / afmetingen
0,681" L x 0,354" B (17,30mm x 9,00mm)
Tolerantie
-20%, +80%
Hoogte - geplaatst (max.)
0,571" (14,50mm)
Spanning - nominaal
5 V
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 60°C
ESR (equivalente serieweerstand)
500mOhm