PM-5R0H305T-R
Productnummer DigiKey
PM-5R0H305T-R-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PM-5R0H305T-R
Beschrijving
CAP 3F -20% +80% 5V T/H
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
3 F (EDLC) supercondensators 5 V Radiaal, blik, horizontaal 70mOhm 1000 uur @ 60°C
Categorie
Levensduur bij temp.
1000 uur @ 60°C
Verpakking / doos
Radiaal, blik, horizontaal
Status onderdeel
Verouderd
Afstand geleider
0,209" (5,30mm)
Capaciteit
3 F
Grootte / afmetingen
0,839" L x 0,433" B (21,30mm x 11,00mm)
Tolerantie
-20%, +80%
Hoogte - geplaatst (max.)
1,280" (32,50mm)
Spanning - nominaal
5 V
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 60°C
ESR (equivalente serieweerstand)
70mOhm