PM-5R0H155-R
Productnummer DigiKey
283-3016-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PM-5R0H155-R
Beschrijving
CAP 1.5F -20% +80% 5V T/H
Standaard levertijd fabrikant
26 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
1.5 F (EDLC) supercondensators 5 V Radiaal, blik, horizontaal 100mOhm 1000 uur @ 60°C
Categorie
Levensduur bij temp.
1000 uur @ 60°C
Verpakking / doos
Radiaal, blik, horizontaal
Afstand geleider
0,209" (5,30mm)
Capaciteit
1.5 F
Grootte / afmetingen
0,906" L x 0,839" B (23,00mm x 21,30mm)
Tolerantie
-20%, +80%
Hoogte - geplaatst (max.)
0,433" (11,00mm)
Spanning - nominaal
5 V
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 60°C
ESR (equivalente serieweerstand)
100mOhm