PHB-5R0V155-R
Productnummer DigiKey
283-3523-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PHB-5R0V155-R
Beschrijving
CAP 1.5F -10% +30% 5V T/H
Standaard levertijd fabrikant
26 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
1.5 F (EDLC) supercondensators 5 V Radiaal, blik 330mOhm @ 100 Hz 1000 uur @ 70°C
Categorie
Levensduur bij temp.
1000 uur @ 70°C
Fabrikant
Eaton - Electronics Division
Aansluiting
PC-pennen
Serie
Type montage
Through-hole
Verpakking
Bulk
Verpakking / doos
Radiaal, blik
Status onderdeel
Actief
Afstand geleider
0,465" (11,80mm)
Capaciteit
1.5 F
Grootte / afmetingen
0,681" L x 0,354" B (17,30mm x 9,00mm)
Tolerantie
-10%, +30%
Hoogte - geplaatst (max.)
0,866" (22,00mm)
Spanning - nominaal
5 V
Bedrijfstemperatuur
-25°C ~ 70°C
ESR (equivalente serieweerstand)
330mOhm @ 100 Hz