PA-5R0V224-R is verouderd en wordt niet meer geproduceerd.
Beschikbare alternatieven:
Similar
Eaton - Electronics Division
Op voorraad: 833
Gegevensblad
220 mF (EDLC), supercondensators 5 V Radiaal, blik 300mOhm @ 1kHz 1000 uur @ 70°C
How to correctly size a Supercapacitor
PA-5R0V224-R
Productnummer DigiKey
283-2786-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PA-5R0V224-R
Beschrijving
CAP 220MF -20% +80% 5V T/H
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Categorie
Levensduur bij temp.
1000 uur @ 70°C
Fabrikant
Eaton - Electronics Division
Aansluiting
PC-pennen
Serie
Type montage
Through-hole
Verpakking
Bulk
Verpakking / doos
Radiaal, blik
Status onderdeel
Verouderd
Afstand geleider
0,465" (11,80mm)
Capaciteit
220 mF
Grootte / afmetingen
0,681" L x 0,354" B (17,30mm x 9,00mm)
Tolerantie
-20%, +80%
Hoogte - geplaatst (max.)
0,866" (22,00mm)
Spanning - nominaal
5 V
Bedrijfstemperatuur
-25°C ~ 70°C
ESR (equivalente serieweerstand)
300mOhm @ 1kHz