MLVC06V024C140
Productnummer DigiKey
283-MLVC06V024C140TR-ND - Tape & Reel (TR)
Fabrikant
Productnummer fabrikant
MLVC06V024C140
Beschrijving
VARISTOR 33V 30A 0603
Standaard levertijd fabrikant
19 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
33 V 30 A Varistor 1 Circuits Opbouwmontage, MLCV 0603 (1608 metrisch)
Categorie
Varistorspanning (max.)
36.3 V
Fabrikant
Eaton - Electronics Division
Stroom - piek
30 A
Serie
Energie
0,1J
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Aantal circuits
1
Status onderdeel
Actief
Capaciteit bij frequentie
140 pF @ 1 MHz
Max. AC-spanning
17 V
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C (TA)
Max. DC-spanning
24 V
Type montage
Opbouwmontage, MLCV
Varistorspanning (min.)
29.7 V
Verpakking / doos
0603 (1608 metrisch)
Varistorspanning (typ.)
33 V