MFBM1V1608-300-R
Productnummer DigiKey
283-MFBM1V1608-300-RTR-ND - Tape & Reel (TR)
283-MFBM1V1608-300-RCT-ND - Cut Tape (CT)
283-MFBM1V1608-300-RDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
MFBM1V1608-300-R
Beschrijving
FERRITE BEAD 30 OHM 0603 1LN
Gedetailleerde beschrijving
30 Ohms @ 100 MHz 1 Voedingsleiding Kralen en spanen van ferriet 0603 (1608 metrisch) 4A 30mOhm
Categorie
Nominale stroom (max.)
4A
DC-weerstand (DCR) (max.)
30mOhm
Serie
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C
Verpakking / doos
0603 (1608 metrisch)
Opbouwmontage
Type filter
Voedingsleiding
Hoogte (max.)
0,039" (1,00mm)
Grootte / afmetingen
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Impedantie bij frequentie
30 Ohms @ 100 MHz