MFBA3V2012K-221-R
Productnummer DigiKey
283-MFBA3V2012K-221-RTR-ND - Tape & Reel (TR)
283-MFBA3V2012K-221-RCT-ND - Cut Tape (CT)
283-MFBA3V2012K-221-RDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
MFBA3V2012K-221-R
Beschrijving
FERRITE BEAD 220 OHM 0805 1LN
Gedetailleerde beschrijving
220 Ohms @ 100 MHz 1 Kralen en spanen van ferriet 0805 (2012 metrisch) 750mA 300mOhm
Categorie
DC-weerstand (DCR) (max.)
300mOhm
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 150°C
Hoogte (max.)
0,041" (1,05mm)
Impedantie bij frequentie
220 Ohms @ 100 MHz
Grootte / afmetingen
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Nominale stroom (max.)
750mA