MFBA3V1608C-100-R
Productnummer DigiKey
283-MFBA3V1608C-100-RTR-ND - Tape & Reel (TR)
283-MFBA3V1608C-100-RCT-ND - Cut Tape (CT)
283-MFBA3V1608C-100-RDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
MFBA3V1608C-100-R
Beschrijving
FERRITE BEAD 10 OHM 0603 1LN
Gedetailleerde beschrijving
10 Ohms @ 100 MHz 1 Kralen en spanen van ferriet 0603 (1608 metrisch) 700mA 200mOhm
Categorie
DC-weerstand (DCR) (max.)
200mOhm
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 150°C
Verpakking / doos
0603 (1608 metrisch)
Hoogte (max.)
0,037" (0,95mm)
Impedantie bij frequentie
10 Ohms @ 100 MHz
Grootte / afmetingen
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Nominale stroom (max.)
700mA