MFBA2V2012-800-R
Productnummer DigiKey
283-MFBA2V2012-800-RTR-ND - Tape & Reel (TR)
283-MFBA2V2012-800-RCT-ND - Cut Tape (CT)
283-MFBA2V2012-800-RDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
MFBA2V2012-800-R
Beschrijving
FERRITE BEAD 80 OHM 0805 1LN
Gedetailleerde beschrijving
80 Ohms @ 100 MHz 1 Signaallijn Kralen en spanen van ferriet 0805 (2012 metrisch) 3A 40mOhm
Categorie
DC-weerstand (DCR) (max.)
40mOhm
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 150°C
Verpakking / doos
0805 (2012 metrisch)
Opbouwmontage
Type filter
Signaallijn
Hoogte (max.)
0,041" (1,05mm)
Grootte / afmetingen
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Impedantie bij frequentie
80 Ohms @ 100 MHz
Functies
Automotive
Nominale stroom (max.)
3A