MFBA2V2012-102-R
Productnummer DigiKey
283-MFBA2V2012-102-RTR-ND - Tape & Reel (TR)
283-MFBA2V2012-102-RCT-ND - Cut Tape (CT)
283-MFBA2V2012-102-RDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
MFBA2V2012-102-R
Beschrijving
FERRITE BEAD 1 KOHM 0805 1LN
Standaard levertijd fabrikant
19 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
1 kOhms @ 100 MHz 1 Kralen en spanen van ferriet 0805 (2012 metrisch) 1,5A 150mOhm
Categorie
DC-weerstand (DCR) (max.)
150mOhm
Fabrikant
Eaton - Electronics Division
Klasse
AEC-Q200
Serie
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 150°C
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Verpakking / doos
0805 (2012 metrisch)
Status onderdeel
Actief
Type montage
Opbouwmontage
Aantal lijnen
1
Hoogte (max.)
0,041" (1,05mm)
Impedantie bij frequentie
1 kOhms @ 100 MHz
Grootte / afmetingen
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Nominale stroom (max.)
1,5A