KW-5R5C334-R
Productnummer DigiKey
283-KW-5R5C334-R-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
KW-5R5C334-R
Beschrijving
CAP 330MF -20% +80% 5.5V T/H
Standaard levertijd fabrikant
21 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
330 mF (EDLC) supercondensators 5.5 V Radiaal, blik 50Ohm @ 1kHz 2000 uur @ 85°C
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
KW-5R5C334-R Modellen
Categorie
Levensduur bij temp.
2000 uur @ 85°C
Fabrikant
Eaton - Electronics Division
Aansluiting
PC-pennen
Serie
Type montage
Through-hole
Verpakking
Bulk
Verpakking / doos
Radiaal, blik
Status onderdeel
Actief
Afstand geleider
0,197" (5,00mm)
Capaciteit
330 mF
Grootte / afmetingen
0,531" dia (13,50mm)
Tolerantie
-20%, +80%
Hoogte - geplaatst (max.)
0,348" (8,85mm)
Spanning - nominaal
5.5 V
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C
ESR (equivalente serieweerstand)
50Ohm @ 1kHz