KVW-5R0C684-R
Productnummer DigiKey
283-KVW-5R0C684-R-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
KVW-5R0C684-R
Beschrijving
SUPERCAPACITOR COIN 5V 0.68F CY
Standaard levertijd fabrikant
20 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
680 mF (EDLC) supercondensators 5 V Radiaal, blik 30Ohm 1000 uur @ 85°C
Categorie
Levensduur bij temp.
1000 uur @ 85°C
Fabrikant
Eaton - Electronics Division
Aansluiting
PC-pennen
Serie
Type montage
Through-hole
Verpakking
Tray
Verpakking / doos
Radiaal, blik
Status onderdeel
Actief
Afstand geleider
0,217" (5,50mm)
Capaciteit
680 mF
Grootte / afmetingen
0,819" dia (20,80mm)
Tolerantie
-20%, +80%
Hoogte - geplaatst (max.)
0,433" (11,00mm)
Spanning - nominaal
5 V
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C
ESR (equivalente serieweerstand)
30Ohm