KVR-5R0H105-R
Productnummer DigiKey
283-KVR-5R0H105-R-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
KVR-5R0H105-R
Beschrijving
SUPERCAPACITOR COIN 5V 1F HRZ
Gedetailleerde beschrijving
1 F (EDLC) supercondensators 5 V Axiaal, blik - horizontaal 30Ohm 1000 uur @ 70°C
Categorie
Levensduur bij temp.
1000 uur @ 70°C
Verpakking / doos
Axiaal, blik - horizontaal
Afstand geleider
0,787" (20,00mm)
Capaciteit
1 F
Grootte / afmetingen
0,752" dia (19,10mm)
Tolerantie
-20%, +80%
Hoogte - geplaatst (max.)
0,248" (6,30mm)
Spanning - nominaal
5 V
Bedrijfstemperatuur
-25°C ~ 70°C
ESR (equivalente serieweerstand)
30Ohm