KVR-5R0C155-R
Productnummer DigiKey
283-KVR-5R0C155-R-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
KVR-5R0C155-R
Beschrijving
SUPERCAPACITOR COIN 5V 1.5F CYL
Standaard levertijd fabrikant
20 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
1.5 F (EDLC) supercondensators 5 V Radiaal, blik 30Ohm 1000 uur @ 70°C
Categorie
Levensduur bij temp.
1000 uur @ 70°C
Fabrikant
Eaton - Electronics Division
Aansluiting
PC-pennen
Serie
Type montage
Through-hole
Verpakking
Tray
Verpakking / doos
Radiaal, blik
Status onderdeel
Actief
Afstand geleider
0,197" (5,00mm)
Capaciteit
1.5 F
Grootte / afmetingen
0,819" dia (20,80mm)
Tolerantie
-20%, +80%
Hoogte - geplaatst (max.)
0,319" (8,10mm)
Spanning - nominaal
5 V
Bedrijfstemperatuur
-25°C ~ 70°C
ESR (equivalente serieweerstand)
30Ohm