KR-5R5H155-R
Productnummer DigiKey
283-KR-5R5H155-R-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
KR-5R5H155-R
Beschrijving
CAP 1.5F -20% +80% 5.5V T/H
Gedetailleerde beschrijving
1.5 F (EDLC) supercondensators 5.5 V Axiaal, blik - horizontaal 30Ohm @ 1kHz 1000 uur @ 70°C
Categorie
Levensduur bij temp.
1000 uur @ 70°C
Verpakking / doos
Axiaal, blik - horizontaal
Afstand geleider
0,787" (20,00mm)
Capaciteit
1.5 F
Grootte / afmetingen
0,748" dia (19,00mm)
Tolerantie
-20%, +80%
Hoogte - geplaatst (max.)
0,256" (6,50mm)
Spanning - nominaal
5.5 V
Bedrijfstemperatuur
-25°C ~ 70°C
ESR (equivalente serieweerstand)
30Ohm @ 1kHz