KR-5R5C224H-R is niet op voorraad en kan nabesteld worden.
Beschikbare alternatieven:
Parametrisch equivalent
Eaton - Electronics Division
Op voorraad: 367
Gegevensblad
Parametrisch equivalent
Cornell Dubilier Knowles
Op voorraad: 7.694
Gegevensblad
Sruite Electronic Technology (US)
Op voorraad: 5.760
220 mF (EDLC), supercondensators 5.5 V Radiaal, blik 75Ohm @ 1kHz 1000 uur @ 70°C
Coin Cell Supercapacitors for real-time clock (RTC) backup
How to correctly size a Supercapacitor
KR-5R5C224H-R
Productnummer DigiKey
283-KR-5R5C224H-R-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
KR-5R5C224H-R
Beschrijving
CAP 220MF -20% +80% 5.5V T/H
Gedetailleerde beschrijving
Categorie
Levensduur bij temp.
1000 uur @ 70°C
Verpakking / doos
Radiaal, blik
Afstand geleider
0,197" (5,00mm)
Capaciteit
220 mF
Grootte / afmetingen
0,531" dia (13,50mm)
Tolerantie
-20%, +80%
Hoogte - geplaatst (max.)
0,276" (7,00mm)
Spanning - nominaal
5.5 V
Bedrijfstemperatuur
-25°C ~ 70°C
ESR (equivalente serieweerstand)
75Ohm @ 1kHz