HV1635-2R7356-R
Productnummer DigiKey
283-HV1635-2R7356-R-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
HV1635-2R7356-R
Beschrijving
CAP 35F -10% +30% 2.7V T/H
Gedetailleerde beschrijving
35 F (EDLC) supercondensators 2.7 V Radiaal, blik 24mOhm @ 100 Hz 1000 uur @ 65°C
Categorie
Levensduur bij temp.
1000 uur @ 65°C
Afstand geleider
0,295" (7,50mm)
Capaciteit
35 F
Grootte / afmetingen
0,630" dia (16,00mm)
Tolerantie
-10%, +30%
Hoogte - geplaatst (max.)
1,496" (38,00mm)
Spanning - nominaal
2.7 V
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 65°C
ESR (equivalente serieweerstand)
24mOhm @ 100 Hz