HV1625-2R7256-R
Productnummer DigiKey
283-HV1625-2R7256-R-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
HV1625-2R7256-R
Beschrijving
CAP 25F -10% +30% 2.7V T/H
Standaard levertijd fabrikant
24 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
25 F (EDLC) supercondensators 2.7 V Radiaal, blik 27mOhm @ 100 Hz 1000 uur @ 65°C
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
HV1625-2R7256-R Modellen
Categorie
Levensduur bij temp.
1000 uur @ 65°C
Afstand geleider
0,295" (7,50mm)
Capaciteit
25 F
Grootte / afmetingen
0,630" dia (16,00mm)
Tolerantie
-10%, +30%
Hoogte - geplaatst (max.)
1,118" (28,40mm)
Spanning - nominaal
2.7 V
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 65°C
ESR (equivalente serieweerstand)
27mOhm @ 100 Hz