HV1325-2R7156-R is niet op voorraad en kan nabesteld worden.
Beschikbare alternatieven:
Similar
Würth Elektronik
Op voorraad: 39
Gegevensblad
15 F (EDLC), supercondensators 2.7 V Radiaal, blik 30mOhm @ 100 Hz 1000 uur @ 65°C
How to correctly size a Supercapacitor
What is the difference between a battery and a supercapacitor?
HV1325-2R7156-R
Productnummer DigiKey
283-HV1325-2R7156-R-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
HV1325-2R7156-R
Beschrijving
CAP 15F -10% +30% 2.7V T/H
Gedetailleerde beschrijving
Categorie
Levensduur bij temp.
1000 uur @ 65°C
Afstand geleider
0,197" (5,00mm)
Capaciteit
15 F
Grootte / afmetingen
0,512" dia (13,00mm)
Tolerantie
-10%, +30%
Hoogte - geplaatst (max.)
1,118" (28,40mm)
Spanning - nominaal
2.7 V
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 65°C
ESR (equivalente serieweerstand)
30mOhm @ 100 Hz