HV1245-2R7356-R
Productnummer DigiKey
283-4195-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
HV1245-2R7356-R
Beschrijving
CAP 35F -10% +30% 2.7V T/H
Gedetailleerde beschrijving
35 F (EDLC) supercondensators 2.7 V Radiaal, blik 20mOhm @ 100 Hz 1000 uur @ 65°C
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
HV1245-2R7356-R Modellen
Categorie
Levensduur bij temp.
1000 uur @ 65°C
Afstand geleider
0,197" (5,00mm)
Capaciteit
35 F
Grootte / afmetingen
0,492" dia (12,50mm)
Tolerantie
-10%, +30%
Hoogte - geplaatst (max.)
1,929" (49,00mm)
Spanning - nominaal
2.7 V
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 65°C
ESR (equivalente serieweerstand)
20mOhm @ 100 Hz